fbpx

Jesteśmy dwa kroki przed innymi

Jesteśmy dwa kroki przed innymi

Niektórzy starają się dopiero o uzyskanie pierwszych korzystnych wyroków, inni nie założyli jeszcze żadnego pozwu, a przeprowadzają jedynie działania marketingowe, mające skusić pierwszych klientów. My jesteśmy znacznie dalej. Współpracujące z nami kancelarie i prawnicy mogą poszczycić się setkami prowadzonych przez ostatnie lata spraw, a ich doświadczenie i profesjonalizm został przekuty w sukces w postaci – już ponad kilkuset – prawomocnie wygranych procesów przeciwko bankom. 

Obecnie prawnicy pomagają już klientom składać wnioski do ksiąg wieczystych o wykreślenie hipoteki po prawomocnych wygranych. Rozpoczęli również działania prawne mające na celu uzyskanie dla pokrzywdzonych kredytobiorców zadośćuczynienia za wyrządzone „frankami” krzywdy, po wygraniu ich spraw (np. w jednej tylko sprawie żądanie zadośćuczynienia od ING Bank Śląski S.A. wynosi 1,5 miliona złotych).

Nasi prawnicy prowadzą również sprawy przeciwko kancelariom i prawnikom, którzy nieumiejętnie prowadzili sprawy “frankowe” i przegrali procesy z powodów braku odpowiedniego przygotowania merytorycznego i formalnego, zaprzepaszczając tym samym szansę tych kredytobiorców na uwolnienie się od franka.

Obecnie składają już wnioski do ksiąg wieczystych o wykreślenie hipoteki po prawomocnych wygranych. Rozpoczęli również działania prawne mające na celu uzyskanie dla klientów zadośćuczynienia za wyrządzone „frankami” krzywdy, po wygraniu ich spraw (np. w jednej tylko sprawie żądają 1,5 miliona złotych zadośćuczynienia od ING Bank Śląski S.A.).

Nasi prawnicy prowadzą również sprawy przeciwko kancelariom i prawnikom, którzy nieumiejętnie prowadzili sprawy “frankowe” i przegrali procesy z powodów braku odpowiedniego przygotowania merytorycznego i formalnego.