fbpx

O nas

O nas

Pewność, bezpieczeństwo i zaufanie, to fundamenty udzielanej pomocy oraz współpracy z Polskim Instytutem Kredytów Frankowych Spółka Akcyjna.

Naszym prawnikom zaufało już ponad 12.000 kredytobiorców. Aż 90% osób, którym pomagamy, trafia z polecenia osób, którym pomoc już jest udzielana, a zwłaszcza tych osób, których sprawy zostały wygrane. Oto najwyższy dowód uznania, z którego jesteśmy szczególnie dumni.

  • Doświadczenie
  • Kompetencje
  • Skuteczność
  • Rzetelność

Współpraca z nami jest naprawdę prosta!

1

Kontakt z Doradcą

Od pierwszego kontaktu z nami przydzielony zostaje indywidualny opiekun Klienta, który zawsze jest dostępny, by odpowiedzieć na Państwa pytania i potrzeby. Zlecenie zajęcia się Państwa sprawą frankową PIKF jest proste i szybkie!
2

Proces

Podczas procesu Państwa interesy są zabezpieczone i chronione/reprezentowane przez profesjonalnych pełnomocników Adwokatów i Radców Prawnych, którzy cały czas czuwają nad trwającym postępowaniem, tak aby Państwa aktywność ograniczona była do niezbędnego minimum.
3

Wyrok

Uzyskanie korzystnego wyroku to jeszcze nie koniec. Reprezentujemy naszych Klientów także w postępowaniu apelacyjnym, aż do uzyskania PRAWOMOCNEGO wyroku.
4

Przelew

Bank oddaje pieniądze klientowi
Fakty

PIKF w liczbach - Jesteśmy bardzo dumni z naszych osiągnięć

aktywnych kredytobiorców

doświadczonych specjalistów i prawników

wygranych prawomocnie spraw w 2018 i 2019 roku

gwarancji jasnych zasad współpracy

Nasz zarząd